Free cookie consent management tool by TermsFeed Projekty – OSTRAVAŽIJE

Projekty

Každý projekt je výsledkem naší vášně pro kulturu, umění a společenské dění, a zrcadlí naše snahy oživit město originálními zážitky a eventy. Vstupte do světa #ostravažije a objevte s námi projekty, které formují dynamický charakter našeho města.

OSTRAVAŽIJE

V #ostravažije se s hrdostí věnujeme pořádání jedinečných kulturních akcí na vysoké úrovni. Naše iniciativa spočívá v propojování skvělých lidí z různých oblastí – umělců, hudebníků, tvůrců, intelektuálů a nadšenců do kultury – a společně tvoříme platformu, která nejen podporuje, ale i oslavuje kulturní rozmanitost v našem regionu. Naše akce jsou pečlivě navrženy tak, aby odrazily dynamický duch Ostravy a zároveň přinesly nové perspektivy a inspirace do každodenního života komunity.

Jsme přesvědčeni, že kultura je živoucí entitou, která se neustále vyvíjí, a my stojíme v popředí tohoto rozvoje. S každým eventem, workshopem nebo výstavou nejen oživujeme lokální scénu, ale také přispíváme k budování silné a propojené společnosti. Naše eventy jsou více než jen zábava; jsou to setkání myšlenek, zkušeností a příběhů, které obohacují a posilují celé naše město.

SIGMA KAPPA

Studentské akce, které Vám vyrazí dech! Studentský hell ve spolupráci se studentským klubem Sigma Kappa přináší jedinečné pojetí volnočasových aktivit pro studenty v Ostravě, zaměřené na kulturní akce, přispívající k utužení vztahů studentů, zatraktivnění studia a propagují ostravské fakulty jako instituce, které napomáhají aktivnímu kulturnímu životu nejen studentů, ale i celého regionu. Říkáme zásadní NE! drogám a věnujeme zvýšenou pozornost problematice sexuálního obtěžování na tanečních akcích pro studenty.

Sigma Kappa není jen o zábavě; je to o vytváření silné, zdravé a vzájemně podporující studentské komunity, která odráží nejlepší hodnoty a aspirace našeho města. Připojte se k nám a buďte součástí tohoto vzrušujícího a smysluplného hnutí v Ostravě!

TECHNO REGEM

Ostrava je industriální město, úzce spojované s undergroundem, a proto mezi již zaběhlé projekty přinášíme nový pohled na elektronickou taneční scénu. Spojením mezinárodních a lokálních talentů, špičkovým zvukem, dynamickým osvětlením a vizuálními prvky vytváříme nezapomenutelnou atmosféru našich akcí, konajících se v unikátních industriálních prostorech v Ostravě. V Ostravě se techno hudba stala symbolem spojení mezi industriálním dědictvím a moderní kreativitou, vytvářející silnou a nezaměnitelnou identitu.

Úvod