Zajištění akcí

Technické a organizační zajištění kulturních akcí, večírků, koncertů, dobročinných akcí a společenských plesů.

Jakožto váš booking manažér, jsme ochotní zajistit unikátní umělce a doprovodnou show na každý typ akce.

Nabízíme pronájem a následnou realizaci světelné techniky, LED projekci, zvukovou a pódiovou techniku na nejvyšší úrovni. Pro zajištění Vašich požadavků používáme jen renomované a ověřené značky.

Studio a nahrávací společnost

Využijte možnost navštívit naše studia. Obě naše studia v Ostravě jsou vybavena špičkovou technikou. Nahrajte si vlastní tvorbu nebo si přijďte zahrát s profesionální hudební technikou s doprovodem našeho profesionálního lektora. 

 
Společnost Regem Records & Production s.r.o. (působí jako vydavatel vlastních tvoreb) nabízí také službu k realizaci vydání vlastní tvorby jako vydavatel. S veškerými právními úkony vám poradíme nebo je vyřešíme za vás.

DJs, kapely, alternativní umělci

Ostrava Žije nabízí velké portfolio umělců. Jako váš osobní booking manažer vás rádi zastoupíme, poradíme s nastavením konceptu, a zajistíme pro vás nejlepší podmínky na trhu.


Pokud sháníte umělce na svatbu, rezidentní DJe do vašeho klubu nebo DJe s jeho vlastní aparaturou na firemní večírek, teambulding, či svatbu, pak věříme, že na základě dlouholetých zkušeností v této oblasti, pro vás budeme nejlepší možnou volbou.